RE/MAX AS TURGUT ÖZAL

Güzelyalı Mah. 81081 Sk. No.1 Çukurova
Seyhan / Adana    0(322) 232 01 01

RE/MAX AS GÜLBAHÇESİ

Atatürk cad. Gül bahçesi sitesi D blok
zemin kat    0(322) 458 16 16

Sen de bize katıl,
As Gayrimenkul Danışmanı ol

Hedefleri yüksek, rakiplerinden her zaman birkaç adım önde olmak isteyen gayrimenkul danışmanları, RE/MAX As’ı seçiyor!

“RE/MAX As” Gayrimenkul Danışmanı Olmanın AvantajlarıKENDİ İŞİNİZ, ÖZGÜR, BAĞIMSIZ ÇALIŞMA

RE/MAX As gayrimenkul danışmanlığı maaşlı bir iş değil, özgür ve bağımsız olarak çalışabileceğiniz, limitlerinizi, çalışma zamanınızı kendiniz belirleyebileceğiniz, performansınızla orantılı yüksek gelirler elde edebileceğiniz kendi işinizdir. Limit Sizsiniz!

YÜKSEK KAZANÇ, KARİYER VE İTİBAR

RE/MAX As gayrimenkul danışmanları sektörde kariyer basamaklarını hızlı tırmanır, yüksek kazanç elde ederler ve itibar görürler. RE/MAX ailesinin bir parçası olarak, sektörün tartışmasız bir numaralı şirketinde çalıştığınızı gururla söylebilirsiniz!

KENDİNİZE VE AİLENİZE AYIRACAK DAHA FAZLA VAKİT

RE/MAX As gayrimenkul danışmanlığı kariyeriniz süresince zaman yönetiminizi özgürce kendiniz belirlersiniz. Kendinize, ailenize, hobilerinize daha fazla vakit ayırabilir, çocuklarınız büyürken daha fazla yanlarında olabilirsiniz!

KARİYERİNİZİN HER AŞAMASINDA EN İYİ EĞİTİMLER

Sektöre yeni giren RE/MAX As gayrimenkul danışmanları RE/MAX Power Start Eğitimi ve ofis oryantasyon eğitimleri ile çok kısa zamanda yeterli birikime sahip olurlar. Kariyeriniz süresince 30’a yakın RE/MAX eğitim programları ve ofis içi eğitimleri ile sektörde dilediğiniz alanlarda uzmanlaşma ve kendinizi geliştirme imkanları sunulur.

Hayalleriniz REMAX As ile gerçek olsun !.

RE/MAX As Gayrimenkul Danışmanlığı Hakkında
Sık Sorulan Sorular


Gayrimenkul danışmanlığı konut, dükkan, işyeri, arsa ve benzeri gayrimenkullerin satılması veya kiraya verilmesi için mülk sahibinden alınan yetki ile gerekli olan tüm pazarlama faliyetlerinin yürütülmesi, takibinin yapılması, potansiyel alıcılara mülkün tanıtımı ve alım-satım-kiralama işleminin tamamlanmasına kadar tüm sürecin yönetildiği, günümüzün en popüler mesleklerinden birisidir.

Alım-satım sürecinin yönetilmesinin yanı sıra, gayrimenkul danışmanı bilgisi ve tecrübesiyle, verdiği danışmanlık hizmeti ile alıcı-satıcı müşterilerinin doğru yatırım kararları verebilmesinde önemli rol oynarlar.

Gayrimenkul danışmanlığı özgür çalışabileceğiniz, çalışma zamanınızı kendiniz planlayabileceğiniz, kendinizin patronu olduğunuz sizin kendi işinizdir.

Gayrimenkul danışmanlığı maaşlı ve belirli mesai saatlerinde çalıştığınız bir iş DEĞİL, girişimci olarak faliyet sonucu elde edilen hizmet bedellerinin paylaşımı esasına dayalı, saygın, küçük yatırımlar ile performansınızla orantılı yüksek gelir elde edebileceğiniz bir meslektir.

RE/MAX As gayrimenkul danışmanlarının çalışma prensiplerinin ilk sırasında her zaman REMAX Etik kuralları vardır.
Gayrimenkul danışmanlarımız, çalışmaları için gerekli tüm bilgiler, yöntemler, stratejileri öğrenecekleri RE/MAX Türkiye Power Start, RE/MAX As ofis içi eğitim programları ve oryantasyon programına katılarak RE/MAX As kariyerlerine başlarlar.

Eğitim sürecinin esnasında veya ardından seçecekleri veya belirlenecek uzmanlık bölgesinde aktif şekilde çalışarak satılık-kiralık portföyler oluştururlar. Satış veya kiraya vermek üzere portföyümüze katılan mülkler, gayrimenkul danışmanlarımız tarafından eğitimlerde tüm detayları anlatılan etkin pazarlama yöntemleri ile piyasadaki potansiyel alıcılara pazarlanır ve işlem sonuçlanıncaya kadar tüm sürecin takibi yapılır.

Aynı zamanda bu süreçte satıcı ve alıcı müşterilerimize bilgi ve tecrübeleriyle danışmanlık hizmeti verirler ve alım-satım sürecinin tüm taraflar açısından sorunsuz tamamlanmasını sağlarlar.

Gayrimenkul danışmanlarımız çalışmaları sürecinde verilerini düzenli tutarak satıcı ve alıcı veri tabanı oluşturur, gayrimenkul sektörüyle ilgili gelişmeleri takip ederek, sürekli bilgilerini güncel tutar ve kendilerini geliştirirler.

Tüm RE/MAX As ailesi olarak, ofis personelimiz ve gayrimenkul danışmanlarımız, müşterilerimiz ve çalışma arkadaşlarımız ile ilişkilerinde, ofis içinde veya dışında her zaman RE/MAX etik ve ahlaki değerler bütününü uygularlar.

Gayrimenkul danışmanlarımız RE/MAX As ofisi bünyesinde kendileri vergi mükellefi olarak çalışırlar, kendi işinin sahibi olarak hukuki ve mali sorumluluklarını yerine getirirler.

Gayrimenkul danışmanlığı sabit gelir ile değil “faaliyet sonucu elde edilen hizmet bedellerinin paylaşımı” esasına dayanan saygın ve yüksek gelirler elde edebilme imkanı sağlayan bir meslektir.Sabit bir maaş geliri söz konusu değildir.
 • İletişim becerileri güçlü, ikna kabiliyeti yüksek,
 • İnsan ilişkileri kuvvetli,sosyal yönü güçlü, özgüveni ve motivasyonu yüksek, vizyon sahibi,
 • Pozitif bakış açısına sahip, dinamik, güler yüzlü,
 • Dış görünümüne önem veren ve diksiyonu düzgün,
 • Müşteri memnuniyeti ve sonuç odaklı çalışmayı ilke edinmiş,
 • Dürüstlük ve güvenilirliği ilke edinen,
 • Ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk bilinciyle çalışacak,
 • Gelişime ve eğitimlere açık,
 • Bilgisayar, ofis programlarını ve interneti etkin kullanabilen,
 • Tercihen iş potansiyelini yükseltebilmek, hızlandırabilmek amacıyla aktif araç kullanabilen ve araç sahibi (Araç; ofis için gerekmemektedir, sadece gayrimenkul danışmanının işini hızlandırmaktadır)
 • Tercihen Satış\Pazarlama tecrübesi olan veya bu alanda çalışmaya ilgi duyan,
 • En az lise, tercihen üniversite mezunu olmak,
 • adana’da ikamet eden, (Herhangi bir bölgesinde olabilir)
 • 25 yaş ve üzeri Bay/Bayan,

 • iseniz RE/MAX As ailesine katılmak ve As gayrimenkul danışmanı olmak için yeterli özelliklere sahipsiniz demektir ve hemen başvurunuzu yapabilirsiniz !
  RE/MAX As bünyesinde gayrimenkul danışmanı olarak bizimle çalışmaya başlamanız için tecrübe gerekli veya zorunlu değildir. RE/MAX Türkiye Power Start eğitimi ve RE/MAX As ofis içi oryantasyon ve eğitim programları ile gayrimenkul danışmanlarımız kısa sürede yeterli bilgi düzeyine ulaşırlar. Bu sektördeki kariyeriniz boyunca gelişiminize katkı sağlayacak, dilediğiniz zaman katılabileceğiniz, çeşitli uzmanlık eğitimleri RE/MAX Türkiye ve RE/MAX As bünyesinde her zaman mevcuttur.
  Gayrimenkul danışmanlığı maaşlı ve belirli mesai saatlerinde çalıştığınız bir iş DEĞİL, girişimci olarak faliyet sonucu elde edilen hizmet bedellerinin paylaşımı esasına dayalı, saygın, küçük yatırımlar ile performansınızla orantılı yüksek gelir elde edebileceğiniz bir meslektir.
  Gayrimenkul danışmanlığında geliriniz satışlarınızdan kazanılan hizmet bedelinin paylaşımı esasına dayalıdır. Sabit Maaşlı bir meslek değil, performansınızla orantılı olarak çok yüksek gelir potansiyeliniz olan bir meslektir.

  Başarılı gayrimenkul danışmanları için bu sektördeki kazançlar tahmin edilenlerin çok üzerindedir. Yıllık 1 milyon TL nin üzerinde kazanan birçok gayrimenkul danışmanı REMAX bünyesinde mevcuttur.

  RE/MAX As ofisi olarak gayrimenkul danışmanlarımızın performanslarını en kısa sürede beklenilen yüksek seviyeye çıkarmak ve sonrasında bu seviyeyi korumak ve daha da yukarı taşımak adına gerekli olan tüm altyapıyı sağlamaktayız.
  Gayrimenkul danışmanlığı sabit maaş ile çalışılan bir iş değil, kendi kendinizin patronu olduğunuz, özgürce çalışabildiğiniz kendi işiniz, kendi işletmenizdir.

  Çok yüksek gelir potansiyelinin yanında her işletme gibi işinize yatırımlar yapmanız gerekir. RE/MAX Türkiye ve RE/MAX As marka haklarının, ofis imkanlarının, ofis içi eğitimlerinin, satış stratejilerinin kullanımı amacıyla yapılan bu yatırımların miktarı, diğer sektörlerle veya kazanç potansiyeli ile karşılaştırıldığında çok cüzi miktarlardır. (Daha detaylı rakamsal bilgi ofisimizde 1. görüşmede verilecektir)

  Bu sektörde gayrimenkul danışmanımız olarak iş ortağımız olurken kendi satış performansınızla orantılı olarak kazanç elde edersiniz. Bu nedenle gayrimenkul danışmanlığı, sabit bir maaş söz konusu olmadığından, ilk satışını gerçekleştirene kadar, maddi problem veya geçim sıkıntısı yaşayabilecek adaylar için uygun bir meslek değildir. RE/MAX As ailesi olarak birlikte çalışacağımız gayrimenkul danışmanı iş ortaklarımızı seçerken bu kritere özellikle dikkat eder, bu konuda problem yaşayabileceğini düşündüğümüz adaylara bu süreci daha rahat geçirebilecekleri uygun bir zamanda başvuru yapmalarını tavsiye ederiz.
  RE/MAX As – prestijli, modern, konforlu ofisiyle, dinamik, sorumlu, paylaşımcı, gayrimenkul alım-satım ve kiralama konusunda uzman danışman kadrosuyla hizmet vermektedir.

  Vizyonumuz, gayrimenkul danışmanlık sektöründe müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak amacıyla, gayrimenkul danışmanlığına yeni bir boyut kazandırmak, yeniliklerin ve ilklerin öncüsü olmaktır.

  RE/MAX As sıradan bir gayrimenkul danışmanlık ofisi değil, iddialı bir PROJEDİR !

  RE/MAX As sektörde EN iyileri yetiştirmek, EN iyilerle çalışmak, EN memnun müşterilere sahip olmak hedefindedir!
  1997 yılından itibaren Türkiye'de gayrimenkul pazarlama sektöründe faliyet gösteren RE/MAX, bugün hem ciro hem de marka bilinirliği olarak sektörün açık ara lider firması konumundadır.

  Potansiyel alıcı-satıcı müşterilerimizin bir çoğu, gayrimenkullerinin alım-satım işlemlerini, kurumsal bir firma olan RE/MAX ile yapmalarının avantajlarını, RE/MAX çalışma koşullarını bilmektedir. RE/MAX markasının sektördeki bu konumu, gayrimenkul danışmanlarımızın portföy, alıcı-satıcı edinmelerinde, yetki sözleşmesi alımında, hizmet bedellerinin tam alımında, kendi emlak ofisini işletenlerin büyük çoğunluğunun yaşadığı zorlukların aksine önemli bir kolaylaştırıcı anahtar olmakta, daha etkili çalışabilmelerine, daha hızlı sonuç alabilmelerine önemli katkı sağlamaktadır.

  Kendi emlak ofisini işletenlerin yaşayabildiği bu zorluklar, yüksek işletme maliyetlerini karşılamada güçlüklere neden olmaktadır. Bugün REMAX bünyesinde, daha önce kendi emlak ofisini işleten, ancak kendi işletmesini kapatarak çok cüzi maliyetler ile REMAX çatısı altında gayrimenkul danışmanı olarak aynı faliyetleri, daha uygun ve yüksek kaliteli koşullarda sürdüren, bir çok gayrimenkul danışmanı olması bunun en önemli göstergelerinden bir tanesidir.
  Yüksek motivasyon sağlayan, huzurlu, prestijli ofis ortamı...

  Ofisimizde herşey gayrimenkul danışmanlarımızın en verimli şekilde çalışabileceği, işlerine odaklanabilmelerini kolaylaştıran, müşterilerini prestijli bir şekilde ağırlayabilecekleri, çalışma hayatlarını kolaylaştıracak, modern konseptte tasarlanmıştır.

  Çalışma hayatınızı kolaylaştıran ofis kadrosu...

  Ofis kadromuz siz gayrimenkul danışmanlarımızın çalışmalarına katkı sunacak, hayatınızı kolaylaştıracak, portföy ve müşterilerinize daha fazla odaklanabileceğiniz zamanı yaratabilmenizi sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. RE/MAX As ofisimiz profesyonel fotoğrafçı, grafiker, asistan... vb ihtiyaç duyabileceğiniz işler için tüm kadrosu ile hizmetinizdedir.

  RE/MAX Türkiye ve RE/MAX As eğitimleri...

  Gayrimenkul danışmanlığı sektöründe tecrübeniz olsun yada olmasın,kariyerinizi bir adım öteye taşıyacak eğitimler her zaman RE/MAX As bünyesinde olacaktır. Alanında uzman yurtdışından veya ülkemizden eğitimciler tarafından verilen 30’a yakın RE/MAX Türkiye eğitimleri, RE/MAX As tarafından sağlanacak ilave eğitim programları, ofis içi oryantasyon çalışmaları, çalışmalarınızda erken sonuç almanıza, sektörde kariyer basamaklarını hızlı tırmanıza yardımcı olacak en büyük etkenlerdendir.

  SADECE RE/MAX As danışmanlarına özel Müşteri ve Portföy sayınızı artıracak araçlar...

  RE/MAX As olarak sektörde ilk olan bazı araçları gayrimenkul danışmanlarımıza sunmaktayız. Bu araçlar sayesinde danışmanlarımız rakiplerinden hep bir kaç adım önde olacak, müşteri görüşmelerinde başarı şansınızı iki katına kadar artırabilecek, dolayısı ile portföy sayınızı ve satışlarınızı da bu oranda kolayca artırabileceksiniz. Bu araçlar sektörde şuanda SADECE RE/MAX As gayrimenkul danışmanlarında olacak olup, sürekli ilkleri sektöre kazandırarak siz değerli danışmanlarımızın hizmetine sunacağız.

  RE/MAX As’da başarı ödüllendirilir ve ödül Portföydur...

  RE/MAX As ofisi elindeki gelişmiş araçlar ve imkanlarla, danışmanlarından bağımsız müşteri ve portföy edinme kapasitesine sahiptir. Prensip olarak ofisimizde Broker veya Broker Manager KESİNLİKLE portföy pazarlaması yapmaz, ofisimizin edindiği portföy ve müşterilerin TAMAMI, başarılarıyla doğru orantılı olarak, adil bir sistemle gayrimenkul danışmanlarımıza yönlendirilecek ve pazarlaması danışmanlarımız tarafından yapılacaktır. RE/MAX Türkiye ödüllerine ilaveten, RE/MAX As olarak danışmanlarımız adına bundan daha iyi bir ödüllendirme sistemi olamayacağını düşündük !
  RE/MAX As'da gayrimenkul danışmanlarımızın alacağı, pazarlayacağı portföyler için herhangi bir bölge sınırlaması yoktur.

  Ancak her gayrimenkul danışmanımızın, kendi seçeceği veya belirleyeceğimiz bir bölgede uzmanlık bölgesi çalışması yapması, belirlenen bu bölgede gayrimenkul sektörüne hakim olması, kendi tanıtımını yapması, portföy edinmek için çalışmalar yapması gerekmektedir. Ofisimize gelecek portföylerin, o bölgenin uzmanı olan danışmanlarımıza yönlendirilmesi önemli kriterlerimizden bir tanesidir. Uzmanlık bölgesi çalışmasının nasıl yapılması gerektiği eğitimlerimizde tüm detayları ile anlatılmaktadır.

  Uzmanlık bölgenizin olması, bu bölgenin dışında bir portföy edinemez, pazarlayamaz anlamına gelmemekte, bu konuda bir sınırlama bulunmamaktır. Gayrimenkul danışmanlarımız kendi uzmanlık bölgelerinin dışında da portföy edinebilir ve pazarlamasını yapabilir.
  Gayrimenkul danışmanı olarak bize katılmak için, http://www.remaxas.com/danismanol/ web sayfamızda, başvuru bölümüne girerek, başvuru formunu doldurmalısınız. Başvurunuzu daha sağlıklı değerlendirebilmemiz için başvuru formundaki soruları yanıtlamanız önemlidir.

  Başvurunuz değerlendirmeye alındıktan sonra, olumlu bulunan adaylar, en kısa süre içerisinde İnsan Kaynakları uzmanımız tarafından aranarak, görüşme için uygun zamana randevu verilir ve ofisimize davet edilir. Görüşme yaklaşık 45-60 dakika sürer.

  Görüşme esnasında çalışma sistemimiz hakkında detaylı bilgilendirme yapılır ve görüşmenin her iki taraf için de olumlu olması halinde, REMAX Gayrimenkul Danışmanlığı sözleşmemizin imzalanarak ekibimize katılmanız için 2. görüşme randevusu verilir.

  2. görüşme gününde, REMAX Gayrimenkul Danışmanlığı sözleşmesi karşılıklı olarak imzalanır ve artık siz de As Gayrimenkul Danışmanısınızdır!

  İLETİŞİM


  RE/MAX AS TURGUT ÖZAL

  Güzelyalı Mah. 81081 Sk. No.1 Çukurova / Adana
  0(322) 232 01 01

  RE/MAX AS GÜLBAHÇESİ

  Atatürk Cad. Gül Bahçesi Sitesi D Blok Zemin Kat
  0(322) 458 16 16

  E-POSTA

  info@remaxas.com

  Kazanmak İçin Çabalarken Sonuçlar Aynı mı Kalıyor?
  Daha Fazla Vakit Kaybetmeyin !
  Rutinleri Değiştirin !